Ogrzewanie na podczerwień w Miejska Górka k. Rawicza 📌  

Klienci często pytają o to, gdzie mogą zamontować folię. Odpowiadamy: Wszędzie! 🥰

Tym razem folię grzewczą zamontowaliśmy w... iglo! 🙈🙉

Tak, tak! To nie żart! Jako dowód prezentujemy poniższe zdjęcia! 📸

Budynek ten był bardzo fajnym oraz ciekawym wyzwaniem dla nas, ponieważ cały jest okrągły! I nie mamy na myśli tylko ścian zewnętrznych 😁 Ścianki działowe również były zaokrąglone! 🤓

Obrazy grzewcze na podczerwień w Częstochowie 📌  

To właśnie tutaj padł pomysł, aby zrobić grzejące obrazy! 🏝🏜🌋🏔🗻🏕⛺️
Dlaczego ? Odpowiedź jest bardzo prosta - przez ograniczenia techniczne pomieszczeń. Na podłodze są płytki więc odpada🤷‍♂️, a na suficie drewniane belki w odległości 40 cm jedna od drugiej ↔️, gdzie folia sufitowa ma 50 cm szerokości 🧐 Inwestor postanowił więc, że chciałby ogrzewanie w formie obrazów!

Obrazy dostępne są dla każdego 😃 Możecie zakupić je na naszych aukcjach Allegro!

Folia grzewcza na podczerwień w Orzesze (woj. Śląskie) 📌  

Prezentujemy kolejny z montaży ☺️ Co w nim takiego wyjątkowego ? 🤔

Całość (113m2) została zamontowana oraz przygotowana pod wylewkę! 🧐 Ale to nie wszystko! Pozostałe pomieszczenia w domu Inwestora, będą miały ogrzewanie sufitowe ♨️🤗 Dopełnieniem całości będzie instalacja fotowoltaiczna, która zagości na dachu Inwestora ☀️
Dzięki temu Inwestor stworzy dom w 100% samowystarczalny! 🏡

Folia grzewcza na podczerwień w Krzakach Czaplinkowskich k. Góry Kalwarii  

I jeszcze jeden punkt na mapie 📍🌍, który może pochwalić się ogrzewaniem podczerwienią! ☀️ Cały system grzewczy zamontowaliśmy w 2 dni 🗓 Od teraz inwestor już nie zmarznie 😊

Folia grzewcza na podczerwień w Świeszewku (woj. Mazowieckie) 

Kolejny punkt na mapie 📍🌍, który może pochwalić się ogrzewaniem podczerwienią! ☀️ Zamontowanie całego systemu grzewczego trwało 2 dni 🗓 Od teraz inwestor będzie się cieszyć zdrowym, naturalnym oraz tanim ciepłem 😊

Folia grzewcza na podczerwień w Stęszewku k. Swarzędza. 

Stęszewko k. Swarzędza 💪 Domek letniskowy w stylu góralskim wykonany w 100% z drewna 🌲 od teraz będzie ogrzewany naturalnym i zdrowym ciepłem z podczerwieni ☀️ Inwestorowi zależało, aby domek był jak najbardziej ekologiczny 🏡 Połączenie ekologii, konstrukcji drewnianej oraz stylu góralskiego sprawia, że całość tworzy niesamowity górski klimat, mimo iż znajdujemy się kilkaset kilometrów od gór 🌄

Folia grzewcza na podczerwień w salonie fryzjerskim, Witkowo

Tym razem folia grzewcza zamontowana pod wylewką, na którą docelowo będą położone płytki. Dodatkowo całość sterowana termostatem z Wi-Fi. 

Folia grzewcza na podczerwień w domu jednorodzinnym, Uniejów

Ogrzewanie zamontowane w domu jednorodzinnym. Inwestor z Uniejowa postawił na zdrowe i naturalne ciepło z podczerwieni. Cały system grzewczy będzie sterowany termostatami Wi-Fi, które mają możliwość sterowania temperaturą z poziomu aplikacji w telefonie.

Folia grzewcza na podczerwień w Kościele Parafialnym w Jaksicach

Kolejna parafia stawia na ekologię!  Podczerwienią możemy ogrzewać nie tylko domy czy mieszkania, ale każdego rodzaju budynki- również Kościoły! Ksiądz konsultował się z Parafią w Zabrzu, w której również działa nasze ogrzewanie i tam usłyszał, że to świetne rozwiązanie, decyzja na tak, była tylko formalnością!

Folia grzewcza na podczerwień w domu jednorodzinnym, Zduńska Wola

Murowany dom, powierzchnia grzewcza - 69 m2. Klientka doceniła prosty, czysty montaż, brak konieczności wydzielania miejsca na kotłownię i przy dobrze ocieplonym domu - szybkie, energooszczędne nagrzewanie pomieszczeń. 

Folia grzewcza na podczerwień w domu jednorodzinnym, Gniezno

Ogrzewanie zamontowane w nowo wybudowanej nieruchomości... jednego z naszych pracowników. My również ogrzewamy nasze domy folią grzewczą na podczerwień! To zdrowe, ekologiczne i sprawdzone rozwiązanie.

Folia grzewcza na podczerwień sufitowa, Tomaszów Mazowiecki

Ogrzewanie na podczerwień zamontowane w sali weselnej. Właścicielka ogrzewa folią swój prywatny dom i jest bardzo zadowolona. Sprawdzone, ekonomiczne rozwiązanie postanowiła zastosować także w biznesie.

Folia grzewcza na podczerwień w mieszkaniu, Oborniki

Folia grzewcza na 30 m2. Właściciel mieszkania lubi nowości technologiczne. Położył folię na podczerwień na stare panele. "Szybko, czysto, tanio" - podsumował.

Folia grzewcza na podczerwień domku letniskowym, Popielżyn Górny

Folia zamontowana na 60 m2. Właścicielka domku drewnianego doceniła szybkość montażu i niski koszt instalacji grzewczej. "Wybieram nowoczesne i ekologiczne produkty, ale nie lubię przepłacać" - podkreśla. 

Jesteś zainteresowany inwestycją w panele słoneczne lub folię grzewczą? Napisz - oddzwonimy