Nasza Firma powstała w 2012 roku na bazie doświadczeń budowanych od początku uwolnienia Rynku Energii Elektrycznej. Tworzą ją ludzie pasjonaci, specjaliści od lat pracujący w branży energetycznej.

 

Nasz cel jest prosty – to obniżenie Twoich rachunków za energię

 

Uwolnienie rynku energii stworzyło firmom i gospodarstwom domowym szansę na znaczne obniżenie wydatków na energię. Wiele osób jednak z rezerwą i nieufnością podchodzi do zmian dostawcy prądu, obawiając się skomplikowanych procedur i niejasności w umowach.

Wiemy o tym, dlatego naszą misją jest budowanie z klientami długotrwałych relacji, opartych na zaufaniu i bezpieczeństwie.

Rachunki mówią same za siebie - nasi klienci płacą mniej. Oszczędzają. My zaś gwarantujemy prokonsumenckie bezpieczeństwo umów, całkowitą jawność wszelkich kosztów i warunków oraz przyjazną i merytoryczną obsługę.

W ramach współpracy z Meg Simple Solutions otrzymują Państwo profesjonalne wsparcie obejmujące:

  • optymalizację kosztów związanych z poborem energii elektrycznej, w tym audyt parametrów technicznych przyłącza na terenie wszystkich Operatorów Systemu Dystrybucji i zmniejszenia zużycia energii i gazu ziemnego;

  • fachowe doradztwo i montaż nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych (produkcja własnej energii przez gospodarstwa domowe, rolne oraz firmy).

Zarezerwuj termin spotkania. Sprawdź nas i OSZCZĘDZAJ!

 

Oszczędzamy pieniądze ludzi i firm. Otwarcie mówimy o wadach i zaletach fotowoltaiki. Mamy oferty na każdą kieszeń i wprost pokazujemy różnice między producentami. Przeprowadzamy przez formalności, wykonujemy montaż, ułatwiamy finansowanie i gwarantujemy długoletni serwis.

Nasze dane

892

Ilość GWh


Tyle sprzedaliśmy GWh energii
8

Lata na rynku


Tyle lat istniejemy na rynku
1976

Nasi klienci


Tylu klientów współpracuje z nami

INTERESUJE CIĘ OBNIŻKA RACHUNKÓW ZA ENERGIĘ?