Dlaczego domy pasywne
w architekturze nowoczesnej stodoły?

 
 

Czym jest dom pasywny?

 

Dom pasywny – standard wznoszenia obiektów budowlanych, który wyróżniają bardzo dobre parametry izolacyjne przegród zewnętrznych oraz zastosowanie szeregu rozwiązań, mających na celu zminimalizowanie zużycia energii w trakcie eksploatacji- tyle teorii, a w praktyce?

Zgodnie z naszą misją "Stwórzmy Eco Przestrzeń!" tworzymy domy, które są nie tylko przyjazne środowisku, ale również bezkosztowe. Budowa takiego domu to wieloetapowe zadanie, ale dzięki technologii STEICO, którą tu wykorzystujemy wszystko staje się prostsze.

Nasze domy ubieramy w najwyższej jakości materiały, dzięki czemu macie pewność, że otrzymacie od nas dom z najwyższej półki. Zwracamy również uwagę na odpowiedni dobór działki, projekt architektoniczny oraz orientację obiektu na działce, które wpisują się w filozofię pasywną.

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów, pokazujących jak ciche oraz jak dobrze zaizolowane są nasze domy, dzięki technologii budowy domów pasywnych STEICO:

 

 

Jaki dom, klient od nas dostaje?

Domy, które budujemy, doprowadzamy do stanu deweloperskiego, czyli takiego, w którym pozostaje wykończenie domu (np. malowanie, położenie płytek etc.) i umeblowanie.

......ale, jeżeli chcesz mieć dom wykończony "pod klucz", również to zrobimy.

Z czego jest zbudowany?

 • płyta fundamentowa
 • szkielet i izolacja firmy STEICO, mające jedne z najlepszych izolacyjności akustycznych i termicznych na rynku
 • okna trójszybowe firmy REHAU
 • inteligente drzwi
 • folię grzewczą jako źródło ogrzewania, więcej w zakładce FOLIE GRZEWCZE: https://www.megss.pl/folie-grzewcze/
 • inteligentną termę grzewczą do wody, jako źródło ciepłej wody
 • rekuperację, która sprawia, że zużycie energii spada kilkukrotnie
 • klimatyzację
 • fotowoltaikę, dzięki której mamy darmowy prąd, a co za tym idzie - darmowe ogrzewanie , darmową ciepłą wodę  a rachunki za prąd wynoszą okrągłe zero, więcej w zakładce FOTOWOLTAIKA: https://www.megss.pl/fotowoltaika/
 • alarm
 • i wiele innych, najwyższej klasy materiałów, na które składa się WASZ dom pasywny.....

Zapraszamy do zakładki: REALIZACJE

Drogi kliencie, twoim jedynym zadaniem jest wybrać wizualizację domu, który ci się najbardziej podoba, a projekt przygotowujemy my.

 

Jakie, zatem domy pasywne
budujemy i za ile?

Poniżej przedstawiamy jedną z przykładowych wycen, projektu który nas zainspirował. Dom o powierzchni 105 m2, wycena 525000 zł brutto*.

*w cenie nie są uwzględnione prace ziemne oraz palowanie, cena może być niższa lub wyższa, w zależności od indywidualnych ustaleń z klientem
źródło inspiracji:http://www.domesi.cz/ 

Poniżej przedstawiamy jedną z przykładowych wycen, projektu który nas zainspirował. Dom o powierzchni 110 m2, wycena 550000 zł brutto*.

*w cenie nie są uwzględnione prace ziemne, cena może być niższa lub wyższa, w zależności od indywidualnych ustaleń z klientem
źródło inspiracji: https://miramari.cz/

Poniżej przedstawiamy jedną z przykładowych wycen, projektu który nas zainspirował. Dom o powierzchni 220 m2, wycena 999000 zł brutto*.

*w cenie nie są uwzględnione prace ziemne, cena może być niższa lub wyższa, w zależności od indywidualnych ustaleń z klientem
źródło inspiracji: https://www.honka.fi/fi/

Poniżej przedstawiamy jedną z przykładowych wycen, projektu który nas zainspirował. Dom o powierzchni 142 m2, wycena 667400 zł brutto*.

*w cenie nie są uwzględnione prace ziemne, cena może być niższa lub wyższa, w zależności od indywidualnych ustaleń z klientem
źródło inspiracji: https://www.hebhomes.com/

Poniżej przedstawiamy jedną z przykładowych wycen, projektu który nas zainspirował. Dom o powierzchni 100 m2, wycena 460000 zł brutto*.

*w cenie nie są uwzględnione prace ziemne, cena może być niższa lub wyższa, w zależności od indywidualnych ustaleń z klientem
źródło inspiracji: https://www.apartmenttherapy.com/

 

 

Poniżej więcej inspiracji:

 

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szybki kontakt!
+
Wyślij!