Instalacja 7,28kwp w Tarnawie Dolnej 

    Tym razem montaż odbywał się w Tarnawie Dolnej, w malowniczej scenerii natury. Instalacja o mocy 7,28kwp, zainstalowana na dwóch domkach, do których wkrótce będą przyjeżdżać goście w celach wypoczynkowych.... którym szczerze polecamy to miejsce :-)

Montaż folii na podczerwień w miejscowości Paniówki koło Zabrza. 

Poniżej przedstawiamy film z realizacji:

Ogrzewanie na podczerwień w Miejska Górka k. Rawicza 

Klienci często pytają o to, gdzie mogą zamontować folię. Odpowiadamy: Wszędzie! 

Tym razem folię grzewczą zamontowaliśmy w... iglo! 

Tak, tak! To nie żart! Jako dowód prezentujemy poniższe zdjęcia! 

Budynek ten był bardzo fajnym oraz ciekawym wyzwaniem dla nas, ponieważ cały jest okrągły! I nie mamy na myśli tylko ścian zewnętrznych. Ścianki działowe również były zaokrąglone! 

Obrazy grzewcze na podczerwień w Częstochowie   

To właśnie tutaj padł pomysł, aby zrobić grzejące obrazy!
Dlaczego ? Odpowiedź jest bardzo prosta - przez ograniczenia techniczne pomieszczeń. Na podłodze są płytki więc odpada, a na suficie drewniane belki w odległości 40 cm jedna od drugiej ↔️, gdzie folia sufitowa ma 50 cm szerokości. Inwestor postanowił więc, że chciałby ogrzewanie w formie obrazów!

Obrazy dostępne są dla każdego. Możecie zakupić je na naszych aukcjach Allegro!

Folia grzewcza na podczerwień w Orzesze (woj. Śląskie)   

Prezentujemy kolejny z montaży. Co w nim takiego wyjątkowego ? 

Całość (113m2) została zamontowana oraz przygotowana pod wylewkę! Ale to nie wszystko! Pozostałe pomieszczenia w domu Inwestora, będą miały ogrzewanie sufitowe. Dopełnieniem całości będzie instalacja fotowoltaiczna, która zagości na dachu Inwestora.
Dzięki temu Inwestor stworzy dom w 100% samowystarczalny! 

Folia grzewcza na podczerwień w Krzakach Czaplinkowskich k. Góry Kalwarii  

I jeszcze jeden punkt na mapie, który może pochwalić się ogrzewaniem podczerwienią! Cały system grzewczy zamontowaliśmy w 2 dni. Od teraz inwestor już nie zmarznie.

Folia grzewcza na podczerwień w Świeszewku (woj. Mazowieckie) 

Kolejny punkt na mapie, który może pochwalić się ogrzewaniem podczerwienią! Zamontowanie całego systemu grzewczego trwało 2 dni. Od teraz inwestor będzie się cieszyć zdrowym, naturalnym oraz tanim ciepłem.

Folia grzewcza na podczerwień w Stęszewku k. Swarzędza. 

Stęszewko k. Swarzędza. Domek letniskowy w stylu góralskim wykonany w 100% z drewna, od teraz będzie ogrzewany naturalnym i zdrowym ciepłem z podczerwieni. Inwestorowi zależało, aby domek był jak najbardziej ekologiczny. Połączenie ekologii, konstrukcji drewnianej oraz stylu góralskiego sprawia, że całość tworzy niesamowity górski klimat, mimo iż znajdujemy się kilkaset kilometrów od gór .

Folia grzewcza na podczerwień w salonie fryzjerskim, Witkowo

Tym razem folia grzewcza zamontowana pod wylewką, na którą docelowo będą położone płytki. Dodatkowo całość sterowana termostatem z Wi-Fi. 

Folia grzewcza na podczerwień w domu jednorodzinnym, Uniejów

Ogrzewanie zamontowane w domu jednorodzinnym. Inwestor z Uniejowa postawił na zdrowe i naturalne ciepło z podczerwieni. Cały system grzewczy będzie sterowany termostatami Wi-Fi, które mają możliwość sterowania temperaturą z poziomu aplikacji w telefonie.

Folia grzewcza na podczerwień w Kościele Parafialnym w Jaksicach

Kolejna parafia stawia na ekologię!  Podczerwienią możemy ogrzewać nie tylko domy czy mieszkania, ale każdego rodzaju budynki- również Kościoły! Ksiądz konsultował się z Parafią w Zabrzu, w której również działa nasze ogrzewanie i tam usłyszał, że to świetne rozwiązanie, decyzja na tak, była tylko formalnością!

Folia grzewcza na podczerwień sufitowa, Tomaszów Mazowiecki

Ogrzewanie na podczerwień zamontowane w sali weselnej. Właścicielka ogrzewa folią swój prywatny dom i jest bardzo zadowolona. Sprawdzone, ekonomiczne rozwiązanie postanowiła zastosować także w biznesie.

Folia grzewcza na podczerwień w mieszkaniu, Oborniki

Folia grzewcza na 30 m2. Właściciel mieszkania lubi nowości technologiczne. Położył folię na podczerwień na stare panele. "Szybko, czysto, tanio" - podsumował.

Folia grzewcza na podczerwień domku letniskowym, Popielżyn Górny

Folia zamontowana na 60 m2. Właścicielka domku drewnianego doceniła szybkość montażu i niski koszt instalacji grzewczej. "Wybieram nowoczesne i ekologiczne produkty, ale nie lubię przepłacać" - podkreśla. 

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Napisz - oddzwonimy    Szybki kontakt!
    +
    Wyślij!